english

 

 

Apie mus

Copy1 tinklas įkurtas Kaune 2002 metais susijungus dviems įmonėms UAB „Novakopa“ ir UAB „Skaitmeninis amžius“. Šis kopijavimo paslaugų ir prekybos tinklas Lietuvoje yra toks vienintelis ir didžiausias.

Paslaugų teikimo centrai yra įkurti patogiose vietose įmonės klientams. Du trečdaliai centrų yra įsikūrę įvairių Lietuvos universitetų ir kolegijų patalpose, bei jų prieigose, kadangi didžiausia vartotojų dalis yra studentai. Likusi dalis paslaugų teikimo vietų yra įkurta miestų, miestų rajonų centruose, kur didžiausi žmonių srautai, ten įmonės teikiamos paslaugos yra aktualios ne tik studentams, bet ir verslo žmonėms, bei kitiems, kam yra aktuali pagrindinė paslauga - nespalvotas ar spalvotas, spausdinimas kopijavimas, plačiaformačių brėžinių spausdinimas ar kopijavimas. Paslaugų teikimo centrai yra įkurti pagrindiniuose Lietuvos miestuose – Kaune, Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje ir Panevėžyje.

UAB „Skaitmeninis amžius“ skatina aktyviai naudotis visomis paslaugomis. Specialiai sukurtos lojalumo programos ir nuolaidų akcijos, paslaugų ir prekių kokybės kontrolė.

Taigi įmonės misija yra visuomet teikti išskirtinį dėmesį klientams, siūlyti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir prekes, kad būtų pilnai patenkinti jų poreikiai. O įmonės vizija išlikti novatoriška paslaugų ir prekybos verslo įmone, užimančia tvirtas pozicijas Lietuvos rinkoje ir gaunančia nuolatinį pelną.

 

Kontaktai

8 800 12223

Vilniuje   Kaune   Klaipėdoje   Šiauliuose   Alytuje   Panevėžyje

Algirdo g. 25,
Tel.: 8  5  2496247

 

Kęstučio g. 54,
Tel.: 8  37  206083

 

Mažvydo al. 1,
Tel.: 8  46  315115

 

Rūdės g 19,
Tel.: 8  413  99516

 

Rotušės a. 16,
Tel.: 8  315  74904

 
www.pokerkanone.com | Helit green logic Briefablage.